Farnosť Letanovce
Farnosť Letanovce
Letanovce - Arnutovce - Spišské Tomášovce
Živý prenos

V sobotu 24. novembra 2018 sa v našej farnosti konala akcia pod názvom Zastavme zlo z Istanbulu organizovaná Slovenským dohovorom za rodinu.

Všetko sa začalo odložením najsvätejšej sviatosti oltárnej, po ktorom nás privítali členovia a podporovatelia iniciatívy Slovenský dohovor za rodinu. Následovala prednáška otca Mariána Kuffu o tom, kto sú a čo je cieľom tejto iniciatívy. Po ňom nám riaditeľ Slovenskej katolíckej charity Ing. Pavol Vilček porozprával o podstate Istanbulského dohovoru. Potom sa vrátil opäť otec Marián Kuffa, ktorý nám porozprával dalšie veci s ním súvisiace. Po prednáškach následovala svätá omša, počas ktorej mal kázeň otec Marián Kuffa. Po svätej omši sa konal pochod za rodinu k Letanovskej základnej škole, kde bol prečítany manifest Slovenského dohovoru za rodinu.


zastavme zlo y istanbulu 20181126 1439118517Fotogaléria

mikrofonZáznam svätej omše

ÚvodÚvod

Úvodo. Marián Kuffa 1

ÚvodPavol Vilček

Úvodo. Marián Kuffa 2

ÚvodManifest