27. nedeľa v cezročnom období

✞ Andrea Hvizdošová
Ján Leonardi, kňaz
ľubovoľná spomienka
Za duše, na ktoré si nik nespomína
V škole
✞ Anna Capáková
Daniel Comboni, biskup
Za rodiny Škovirovú
✞ Mária a Michal Bajtoš
Alexander Sauli, biskup
✞ Štefan Podolinský
Za nenarodené deti
Maximilián, biskup
✞ Mária a Jozef Lesňák

Na úmysel kňaza
Strelník
Bl. Alexandrina
28. nedeľa v cezročnom období

✞ Mária Hamráčková
(nedožitých 100 rokov)
✞ Jozef Valovič
(nedožitých 90 rokov)

✞ Mária Gabčová
Za zdravie a Božiu pomoc pre rodinu Pagáčovú, Fiflikovú, Melicherčíkovú a Kopačkovú
  • ADORÁCIE tento týždeň budú v Letanovciach vo štvrtok po svätej omši do 21:00, v Spišských Tomášovciach vo štvrtok po svätej omši do 20:00 a v Arnutovciach v stredu po svätej omši.
    V mesiaci októbri sa konajú RUŽENCOVÉ POBOŽNOSTI, pri ktorých môžeme získať aj úplné odpustky. Tie môžu získať tí, ktorí sa pomodlia ruženec v kostole, kaplnke, v rodine alebo v rehoľnej komunite. Treba sa pomodliť aspoň päť desiatkov, pripojiť nábožné rozjímanie o tajomstvách a treba sa modliť tajomstvá podľa schváleného miestneho zvyku.
    7.10. je Svetový deň ruženca a preto pozývame všetkých členov ruž. bratstva, ale aj všetkých ostatných , aby sme sa zišli v pondelok o 19:00 v kostole a spoločne sa pomodlili posvätný ruženec. Pridáme sa tým k celosvetovej modlitbe, keďže Sv. Otec František vyhlásil 7. október Dňom modlitieb a pôstu za mier vo svete.
    V utorok po svätej omši bude stretnutie členov HRF z Letanoviec.
    Úprimne Pán Boh zaplať všetkým, ktorí svoje výrobky z hand-made stánku z Dňa rodiny darovali na misijný trh, ktorý bude v SNV 20. 10. Výťažok poputuje do krajín, v ktorých pôsobia misionári pochádzajúci z farnosti Sp. Nová Ves.
    Ponúkame Vám knižku: Janko Neri Felix. Ide o kresťanský historický román z obdobia posledného prenasledovania kresťanov pred rokov 313. Román ponúka pútavý vhľad do života antickej spoločnosti, jeho plusmi sú aj priamosť rozprávania a veľa humoru. Je aj oslavou kresťanov, ktorý za svoje presvedčenie o Kristovi obetovali svoj život.
    SPIŠSKÉ TOMÁŠOVCE: Tento týždeň budú brigády na fare v pondelok, utorok a vo štvrtok.
    Biblické stretnutie tento týždeň nebude.
    ZVONČEK z nedele 29.9.:
      Letanovce: 181,- €
      Spišské Tomášovce: 973,- €
      Arnutovce: 48,10 €
      Pán Boh zaplať
        Bohuznámi obetovali na faru 20,- €
      Arnutovce:
        Bohuznámi obetovali na kostol 45,- €
        Bohuznáma na kostol 20,- €
      PÁN BOH ZAPLAŤ!
    Na upratovanie kostola tento týždeň prosíme rodiny týchto veriacich:
      LETANOVCE: